I saj

I saj смотреть последние обновления за сегодня на .

ERINA x LANNEX - I SAJ (Ensay Cover) [Official Video]

690166
6996
267
00:03:24
25.03.2022

🎵 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗘𝗥𝗜𝗡𝗔 𝘅 𝗟𝗔𝗡𝗡𝗘𝗫 - 𝗜 𝗦𝗔𝗝 (𝗘𝗻𝘀𝗮𝘆 𝗖𝗼𝘃𝗲𝗿) [𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼] ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗜𝗚𝗗𝗘𝗔𝗟 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Music & Produced by: 𝗕𝗜𝗚𝗗𝗘𝗔𝗟 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦 🎵 Vocal Melodies & Lyrics by: 𝗟𝗨𝗠 𝗗𝗔𝗞𝗔𝗝, 𝗟𝗔𝗡𝗡𝗘𝗫 🎵 Original song by : 𝗦𝗮𝗮𝗱 𝗟𝗮𝗺𝗷𝗮𝗿𝗿𝗲𝗱 & 𝗠𝗼𝗵𝗮𝗺𝗲𝗱 𝗥𝗮𝗺𝗮𝗱𝗮𝗻 🎵 Composer & Lyricist: 𝗠𝗼𝗯𝗲𝗮𝘇𝘆 🎥 Video by: 𝗦𝗘𝗞𝗨𝗘𝗡𝗖𝗘 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗘𝗥𝗜𝗡𝗔 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗟𝗔𝗡𝗡𝗘𝗫 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗕𝗜𝗚𝗗𝗘𝗔𝗟 𝗥𝗘𝗖𝗢𝗥𝗗𝗦 : Website (💰BUY BEATS ) ► 🤍 Youtube ► 🤍 Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗦𝗘𝗞𝗨𝗘𝗡𝗖𝗘 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 All Beats are available for licensing at 🤍 ℗ & © BIGDEAL RECORDS & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #ErinaLannex #ISaj #Folé

I Saj

6231
52
0
00:03:24
25.04.2022

Provided to YouTube by Routenote I Saj · Erina · Lannex I Saj ℗ Fole Publishing Released on: 2022-03-25 Auto-generated by YouTube.

Djali i saj sulmoi Berishën, nëna e 31 vjeçarit për Report Tv: Hera e parë që tregohet agresiv!

13866
12
7
00:01:49
07.12.2022

#reportTV #lajmeshqip #lajme Nëna e Gert Shehut, 31 vjeçarit që sulmoi me grusht ish kryeministrin Berisha, deklaroi ditën e sotme se ishte hera e parë që djali i saj ishte përfshirë në një situatë agresive të tillë. Sipas saj pavarësisht momenteve stresuese apo problemeve familjare, djali i saj nuk kishte shfaqur kurrë sjellje agresive.

Djali i saj sulmoi Berishën, nëna e 31 vjeçarit për Report Tv: Hera e parë që tregohet agresiv!

1667
6
1
00:03:38
07.12.2022

#reportTV #lajmeshqip #lajme Nëna e Gert Shehut, 31 vjeçarit që sulmoi me grusht ish kryeministrin Berisha, deklaroi ditën e sotme se ishte hera e parë që djali i saj ishte përfshirë në një situatë agresive të tillë. Sipas saj pavarësisht momenteve stresuese apo problemeve familjare, djali i saj nuk kishte shfaqur kurrë sjellje agresive.

Fansi Ngacmon Taynën, Ja reagimi I Saj

281
4
0
00:00:25
23.03.2022

Pershendetje! Miresevini ne kanalin tone Lart E Poshtë ! 📍Per me shume video mos harroni te beni LIKE dhe SUBSCRIBE ne kanalin tone. 🙏🏻 🤍 FALEMINDERIT

Top News - Ukraina ‘sulmon’ me dronë Rusinë / Qindra kilometra thellë në tokë ruse, goditet Kursku

22461
106
7
00:01:58
06.12.2022

Një bazë e tretë ajrore ruse ishte në flakë të martën, nga një sulm me dronë, një ditë pasi ukraina shfaqi një aftësi të re për të depërtuar qindra kilometra në brendësi të hapësirës ajrore ruse, me sulmet mbi dy baza ajrore. Zyrtarët në qytetin rus të Kurskut, që ndodhet jo shumë larg ukrainës, publikuan imazhe tymi të zi mbi një pistë ajrore në orët e para të mëngjesit të së martës pas sulmit më të fundit. Guvernatori tha se një depozitë karburanti atje ishte përfshirë nga flakët por nuk kishte të lënduar. E gjithë kjo ndodhi një ditë pasi Rusia konfirmoi se ishte goditur nga ata që ajo tha se ishin dronë të erës sovjetike, në bazën ajrore Engels, që mban edhe flotën e bombarduesve gjigandë bërthamorë të rusisë, dhe në Ryazan, disa orë larg nga moska. Kievi nuk mori përsipër përgjegjësinë e sulmeve, por nuk e fshehu kënaqësinë për ta. “Nëse Rusia vlerëson se incidentet ishin sulme të qëllimshme, me gjasë do ti konsiderojë ato si dështimet strategjike më të mëdha të forcave të saj të mbrojtjes që nga pushtimi i Ukrainës” – tha ministria britanike e mbrojtjes të martën. “Zinxhiri i komandës ruse me gjasë do të kërkojë të identifikojë dhe të vendosë sanksione akoma më të ashpra mbi zyrtarët rusë që do të konsiderohen përgjegjës për lejimin e incidentit”, shtoi ajo. Ministria ruse e mbrojtjes tha se tre anëtarë të ushtrisë ishin vrarë në sulmin në Ryazan. Edhe pse sulmet goditën objektiva ushtarake, ajo i konsideron ato si terrorizëm dhe tha se qëllimi ishte që të dëmtohej aviacioni i saj ushtarak.Gazeta amerikane The Neë York Times, duke cituar një zyrtar ukrainas, tha se dronët e përfshirë në sulmet e të hënës ishin nisur nga territor ukrainas dhe se të paktën një prej sulmeve ishte bërë me ndihmën e forcave speciale afër bazës. Ukraina asnjëherë nuk e ka pranuar përgjegjësinë për sulme brenda në Rusi. I pyetur për sulmet, ministri ukrainas i mbrojtjes, Oleksei Reznikov, përsëriti një shaka të mëhershme duke thënë se shpërthimet në bazat ruse janë shkaktuar nga ushtarë të pakujdesshëm që pijnë cigare në vende ku nuk duhet ta bëjnë këtë...”Shumë shpesh, rusët pijnë cigare në vende ku kjo është e ndaluar”, tha ai. Pamje:AFP Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#Ukraina#Sulmi

Top News - Kërcënohet me jetë Meloni dhe vajza e saj/ 27-vjeçari alarmon kryeministren italiane

4090
17
0
00:01:28
07.12.2022

Një i ri i pakënaqur me planet e qeverisë italiane për të reduktuar subvencionet për të papunët kërcënoi me vdekje kryeministren e Italisë Giorgia Meloni dhe vajzën e saj gjashtëvjeçare. Policia italiane ka identifikuar autorin duke njoftuar se bëhet fjalë për një 27-vjeçar të papunë, i cili banonte në provincën Arezzo. “Nëse i heq të ardhurat bazë, do të të vras ty dhe vajzën tënde”. Ajo dhe vajza e saj duhet të vriten”“, ishin këto disa nga mesazhet e dërguara nga 27-vjeçari. Qeveria e krahut të djathtë të Italisë, e udhëhequr nga Vëllezërit e Italisë, Giorgia Meloni, dëshiron të kufizojë disa përfitime sociale vitin e ardhshëm, përpara se t’i shfuqizojë ato plotësisht në vitin 2024. Partia “Vëllezërit e Italisë” në fakt kanë “akuzuar” 5 Yjet e Giuseppe Contes, duke pasur parasysh se ai po nxit klimën e urrejtjes ndaj Giorgia Melonit. 27 vjecari i papunë, me banim në qytetin sicilian, tashmë nën hetim për dhunë ndaj kryeministres. Meloni, e cila është në pushtet që nga tetori, beson se qytetarët e aftë për punë nuk mund të jetojnë pafundësisht me ndihmën e shtetit. Nëse propozimi kalon në buxhetin e vitit 2023, do të hiqen përfitimet e tyre, nga e cila parashikohet që të përjashtohen familjet me fëmijë, mbi 60-vjeç dhe personat me aftësi të kufizuara. Pamje:AFP Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#Meloni#TopChannel

Vëllai I Deputetes Shqiptare Dhe Partneri I Saj Bëhen Prindër Për Herë Të Parë

23751
38
27
00:01:23
20.03.2022

Vëllai i deputetes Mimoza Kusari, Ylber Kusari dhe partneri i tij Jonathan Ausman janë bërë prindër për herë të parë.

EKSKLUZIVE, flet e ëma e agresorit që goditi me grusht Berishën! "Djali im është i sëmurë"

87814
314
302
00:12:12
06.12.2022

Ermira Kaçaçi, nëna e 31-vjeçarit Gert Shehu i cili sot sulmoi me grusht kreun e PD Sali Berisha gjatë protestës së PD, hodhi poshtë akuzat se djali i saj është agjent krimesh apo i lidhur me policinë. Në një intervistë ekskluzive për gazetarin e Euronews Albania, Eni Ferhati, nëna e 31- vjeçarit tha se djali i saj ka çrregullim bipolar dhe mjekohet prej 5 vjetësh. “Ai nuk është as agjent, as ka lidhje me policinë. Është i sëmurë me çrregullim bilpolar, ka epikrizë, mjekohet prej 5 vjetësh. Nuk e dija ku ishte. Në mëngjes e lashë të qetë, i thashë rri në shtëpi, sikur ta parandjenja. Ka qenë 2 herë në urgjencë të psikiatri, 1 herë e kam çuar me polici se ka qenë keq”, tregoi nëna e 31-vjeçarit. Ajo tregoi se djali i saj mjekohet me medikamentin Tegretol dhe ndiqet nga mjeku Sadik Lala. Tegretoli, është një antikonvulsant që ndonjëherë përshkruhet si stabilizues i humorit në çrregullimet bipolare. Përveç konfiskimeve dhe çrregullimeve bipolare, është gjithashtu e përshkruar për lehtësimin e dhimbjeve në nevralgjinë trigeminore. Euronews Now me Ilir Kazaferi do të paraqesë lajmet më të rëndësishme nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e Veriut. Aktualiteti politik dhe debatet e nxehta qe ofrohen jane pjesa thelbesore e dites. Krimi ne vend dhe ekonomia gjithashtu kane nje hapsire te dedikuar si nje nga shtyllat kryesore te ketij orari, pa lene pas sportin dhe showbizz qe i japin ngjyra dites dhe programit. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Top News-Jennifer Lopez habit me veprimin e saj/Shkëmben dhurata me ish-in e Ben Affleck

382
2
0
00:00:46
06.12.2022

Jennifer Lopez ka një marrëdhënie shumë të mirë me ish bashkëshorten Jennifer Garner . dy aktoret duket se kanë planifikuar të shkëmbejnë edhe dhuratet e Krishtlindjeve. Garner aktualisht ndan tre fëmijë me ish-Ben Affleck, Violet, 16, Seraphina, 13 dhe djalin Sam, 10.Shpesh herë Lopez I ka thurur lëvdata aktores tjetër, gjë që sipas tyre ndikon në bashkimin e familjeve të tyre së bashku. “Ata do të shkëmbejnë dhurata këtë vit për Krishtlindje, ata kanë një raport të shkëlqyer”, tha një burim i afërt me çështjen për HollyëoodLife. Kujtojmë se martesa e Lopez dhe Affleck erdhi gati 20 vjetësh pasi çifti anuloi fejesën e tyre të parë në fillim të viteve 2000. Dasma e tyre u organizua në rezidencën 8.9 milionë dollarëshe të aktorit, të rrethuar nga familja, miqtë dhe personazhe të njohura. Pamje:AFP Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#BenAffleck#TopChannel

Veprimi i saj i tha te gjitha! Bora Zemani pranon qe e humbi perfundimisht Donaldin!

8152
22
1
00:01:16
30.11.2021

#Vipat #Perputhen #MevlanShaba #LedjanaPrenga #BigBrotherAlbaniaVip #ShowBiz

Flet motra e gruas shtatzënë që u vraa në oborrin e QKUK së, zbulon detaje të tmerrshme!

101205
263
30
00:08:39
01.12.2022

#5minuta #shqip #lajme Mos harroni t'i bëni SUBSCRIBE kanalit 5 minuta shqip! Youtube: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 If any copyright issues please contact: 5minutashqip🤍gmail.com Gjashtë motrat e Hamide Magashit, e cila u vra të mërkurën para klinikës së Gjinekologjisë ku po priste ta sillte në jetë djalin e saj, po qëndrojnë me frikë në shtëpinë e prindërve të tyre në fshatin Llugaxhi të Lipjanit sepse thonë se ish-burri i Hamides, Sokol Halili, i cili ndodhet në arrati, i ka kërcënuar se do t’i gjuajë tri bomba në shtëpinë e tyre. Jetën e rëndë të të ndjerës, e ka rrëfyer për Gazetën Express motra e saj, Burbuqe Magashi. Hamidja kishte qenë e martuar për rreth tre muaj. Por, 35-vjeçares jeta nuk i ofroi “muaj të mjaltit”, përkundrazi ajo ndryshoi totalisht pas martesës. Ish-burri dyshohet se e ndali nga puna ku punoi rreth 15 vite dhe e izoloi aq shumë saqë e ndjera kishte tentuar edhe vetëvrasjen. Familja kërkon arrestimin e dorasit dhe burgim të përjetshëm për të. Gruaja 35-vjeçare kishte për të sjellur në jetë sot fëmijën e saj të parë. Por, pak orë para se të bëhej nënë, ajo u vra nga ish-burri i saj i cili dyshohet se vazhdimisht kishte maltretuar. I dyshuari ndodhet në arrati dhe motrat e viktimës kanë frikë se ai do ta vras edhe motrën e vogël të tyre. “Ishalla pshtojmë me mend. Motra me hangër dhe 35 vjet shumë e vështirë. Po kqyrim shteti çka bën tash. Mbrëmë s’kena guxu me flejt, policia janë kanë te dera, por nashta na vranë ai edhe motrën e vogël se u mbush në motrën e vogël, se motra e vogël e ka ndalë motrën Hamide në shtëpi. Se ai ka pas qef me mbajtë me dhunë motrën në shtëpi. Motra ka ndejt e martuar 3 muaj”, tha motra e së ndjerës për Gazetën Express. Burbuqe Magashi deklaron se ish-burri i motrës së saj që u vra mbrëmë, i ka kërcënuar se do t’i gjuajë tri bomba në shtëpinë e tyre në Llugaxhi të Lipjanit. “Ai u sillë nëpër sokak, edhe ne u frikësojshim se thojke ka me jua gjuajt 3 bomba dhe kom me ja çu shtëpinë nockout. Thojke Shukrinë me burrë kam me mbytë edhe djalin tem”. Burbuqe Magashi rrëfeu se motra e saj tashmë e ndjerë Hamidja ka qenë gjithmonë e mavijosur për shkak se ish-burri ka ushtruar dhunë të vazhdueshme ndaj saj. Madje thotë se i njëjti e ka ndalur edhe nga puna dhe të njëjtën e ka mbajtur të izoluar. “Motra ka punu në komunën e Ferizajt, kur ka qenë e martuar e ka lënë me punu vetëm 1 muaj dhe ka shku u rrokë me ata të komunës dhe e ka ndalë prej punës. Maltretim të madh ka pas. Burri i saj u rrokë me zyrtarë të komunës dhe ja ka ndalë punën….Ka ardhe përmes me qykë të alltisë krejt pleh, këmbët i ka pas krejt vreda. Me krah, me krejt ka qenë pleh….Ajo qaq stres që ka pas 1 muaj s’ka mujt me marrë në kontroll vetën, rrike veç në heshtje. Por e kemi marrë i kemi folë, u përmirësu motra….I ka thanë kur të lindi, fëmijën ta dha. Ai e mbyti motrën dhe evladin e vetë”, rrëfehet Burbuqja. Burbuqe Magashi rrëfeu se motra e saj e ndjerë kishte tentuar të kërcentë nga kati i dytë i shtëpisë së ish-burrit për shkak të dhunës dhe maltretimeve. “Kjo u detyru me ra prej katit të dytë me mbytë vetën. Qaq që ka pas maltretim prej krejt familjes së tyre, e izoluar ka qenë, s’e kanë lanë me dalë në oborr. I kanë thënë derisa të lind 1 vit e gjysmë s’ki nevojë me shku te motrat në Llugaxhi… Ka nis me ra nga kati i dytë, qaq maltretim që i kanë bë sepse e kanë izolu. Në banjo kur ka shku, i ka shku prapa vjehrra e saj, e ka kqyrë mos e ka telefonin, mos po fol me neve në telefon”, u shpreh ajo. Motra e Hamidës gjatë bisedës për Expressin tha se 35-vjeçarja u vra kur kishte dalë nga dhoma e spitalit për të blerë bukë. tregime shqiptare perputhen sot perputhen prime live top channel perputhen 2021 seriali me fal shqip promo pamje me fal me fal e fundit episodi i fundit gezuar 2022 potpuri 2022 viti i ri 2022 me ler te flas Qka ka Shpija Perputhen tayna mozzik me fal meda don xhoni muzik qingji vogel stupcat pubg hitet kafeneja jone shiko kush luan music kida tik tok tallava big brother vip kosova lajmet e fundit top channel tv klan klan kosova rtk surpriza familjare Kepi i tundimeve episodi fidan rita mos me braktis nkosove show robi plaket kur do vet big brother vip kosova couple rn shqipet me plis humbesi fiton enigma shqip rasim avdyli its my home it's my home valon maloku vala mala gezuar 2023 humor 2023 muzike 2023 mrbeast

TRONDIT Shkrimtari - Rita Ora nuk është nga Kosova, ja origjina e saj e vërtetë ….

7509
35
2
00:01:43
07.12.2022

Rita Ora njihet në gjithë botën si këngëtare shqiptare nga Kosova, por Kopi Kyçyku, biografi i gjyshit të saj Besim Sahatçiut zbulon në një intervistë.

Era Istrefi zihet keq me Mozzik! Ja veprimi i saj i fundit kundër këngëtarit..

6280
14
0
00:00:33
07.08.2022

Ju lutem bëni like👍 Edhe subscribe ne kanalin tonë! Instagram 🤍 TikTok 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #TopChannel #ArbanaOsmani #DonaldVeshaj #bbb #bbnaija #bb #love #afazenda #bigbrotherbrasil #bigbrothernaija #bbn #brothers #ja #redebbb #family #ipman #siblings #brother #bigbrothernigeria #instablog #tundeednut #instagram #littlesister #bbcan #bbnaijalockdown #brotherandsister #brotherhood #realitytv #lagos #redeglobo #manugavassi #bhfyp #BigBrothervipAlbania #ilir #Arjola #Semi #Antonela #Lorikcana #granitcana #Atdhexharavina #SemiJaupaj #topchannel #bigbrother #perputhen #bigbrothervipalbania #bigbrothervip #donaldveshaj #romeoveshaj #beatrixramosaj #borazemani #arbanaosmani #beniadajakic #sabian #ilirshaqiri #semijaupaj #arjolademiri #monikalubonja #einxhelshkira #djdagz #djpm #sarah #filloretaraci #fifi #granit #granitcana #tan #show #elgitdoda #ArjanKonomi #Noizy #Luanavjollca #Borazemani #ÇiljetaXhilaga #RozaLati #RobertBerisha #MihrijeBraha #LindaHalimi #KleonikiDelijorgji #OriolaMarashi #MarjanaKondi #ShpatKasapi #FationKuqari #Melisalleshi #Kidda #Andishehi #DJPM #djdagz #DalinaBuzi #AnaidKaloti #EinxhelShkira #SilvioBerlusconi #Argjiraspanca #FjoralbaPronjari #Lorihoxha #EgzonaRafuna #romeoveshaj #AleksiaPeleshi #Mozzik #ElgitDoda #EniKoci #GencPrelvukaj #LuanaVjollca #Kida #DailyDose

Kicja ëndërron sikur Samedi është princi i saj, reagimi epik i Samedit

5619
1
00:07:50
19.09.2022

🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala

Djali i saj i sëmurë grusht Sali Berishës, ky është momenti kur nëna e tij jep dëshminë në Polici

6757
15
6
00:00:21
06.12.2022

#reportTV #lajmeshqip #lajmeshqip Ky është momenti kur nëna e 31-vjeçarit Gerti Shehu, po jep deklarimet e saj në Polici. Ka qenë vetë nëna e cila i ka vënë në dispozicion Report Tv kartelën mjekësore të 31-vjeçar ku vërteton se ka probleme të shëndetit mendor.

Hana sheh të atin në fotografi dhe reagimi i saj na preku zemrat! |Video| Loredana und Mozzik

531441
3878
208
00:03:54
23.02.2020

- Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni "Like" Klikoni ne butonin "Subscribe" dhe tek 🔔 per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per videot e reja !

ALKETA VEJSIU & BABAI I SAJ

488767
2597
126
00:03:12
21.05.2012

SHOW 12 LIVE NGA TEATRI I RTVKLAN NE HD

Çfarë ka ndodhur mes spikeres Ola Bruko dhe BURRIT të saj?

23754
61
9
00:02:24
06.12.2022

Edhe pse prej kohësh meret edhe me programe dhe është autore dhe moderatore e emisionit të saj, Ola Bruko do të kujtohet gjithmonë si spikere pasi ajo ka prezantuar për shumë vite edicionin informativ.

Dodo surprizohet nga vëllai i saj, ky i fundit i thotë diçka për Luanin

32337
13
00:05:45
17.10.2022

🤍facebook.com/firstchannel 🤍facebook.com/valamala

Sarah tregon si është raporti i saj me Dj PM - Big Brother Albania Vip

45125
174
00:06:40
07.12.2021

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Irisi e lumtur për kërcimin me Petron , ja komenti i saj - Për’puthen Prapaskena

49791
262
42
00:00:59
25.11.2022

Pas kërcimit me Petron, Irisi del nga studio më e lumtur se kurrë. Ajo e shpreh qartë emocionin edhe pse nuk tha shumë fjalë. Ashtu e emocionuar pranoj dhe se ishte shumë e lumtur dhe se e mezi e priste atë kërcim. Por a është ky një pajtim? Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Ori Nebijaj Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Burri i saj u zhduk 6 javë pas dasmës së tyre. 70-vjet-më vonë, ajo zbulon të vërtetën tragjike

14712
167
3
00:09:39
28.10.2022

Burri i saj u zhduk 6 javë pas dasmës së tyre. 70-vjet-më vonë, ajo zbulon të vërtetën tragjike. Do të jeni dëshmitar të 2 ngjarjeve të jahtëzakohshme të njerëzve të humbur që do t`ju lënë pa fjalë...

Fifi plot me sekrete...Cfare fsheh tatuazhi i saj?

242
3
0
00:01:03
03.12.2022

- Te gjitha videot e punuara jane thjeshte me foto ! *Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended. ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTIVE OWNERS* FALEMINDERIT !

Top News - I riu nga Tirana thyen urdhrin e Gjykatës/ Rrëmben dhe dhunon bashkëshorten

573
2
1
00:00:45
08.12.2022

Pavarësisht se ajo ishte e pajisur me urdhër mbrojtje, një burrë nga Tirana nuk ka ngurruar që t’I afrohet bashkëshortes së tij dhe madje të ushtrojë dhunë ndaj saj. 33-vjeçari me inicialet A.SH., u arrestua nga Policia e Tiranës, pasi ka shkuar në vendin e punës së bashkëshortes së tij dhe e ka marrë pa dëshirën e saj. Më pas ai e ka dërguar në një lokal ku ka ushtruar ndaj saj dhunë fizike dhe psikologjike. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në rrugën “Qazim Vathi”. Edhe pse gruaja kishte urdhër mbrojtje nga gjykata, bashkëshorti nuk e ka zbatuar. Autori tani do të përballet me veprën penale “Heqja e paligjshme e lirisë”, “Dhuna në familje” dhe “Veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës”, ndërkohë që materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale. Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#Policia#Tirane

Ronela Hajatit i marrin makinën me karotrrec? Ja reagimi i saj… – E Diell 18.09.2022

6978
28
1
00:01:49
18.09.2022

“Dielli apo Hena” është rubrika e lojërave në “E Diell”. Argëtimi, të qeshurat, historitë dhe pyetjet pikante janë pjesë e pandarë e kësaj rubrike. Këtë javë të ftuar janë Dea Mishel dhe fituesit e He/She’s On Top: Nag Reçi dhe Rreze Selmonaj të cilët do të bëhen pjesë e Dielli apo Hëna për tu zbavitur dhe pse jo për të zbuluar më shumë rreth vetes së tyre. Rubrika : Nevina Shtylla Edi Manushi, Graciano Tagani, Argjira Spanca, Denisa Demaj, Ervin Kurti Te ftuar: Dea Mishel, Nag Reçi, Rreze Selmonaj Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Monika “imiton” Bietën, ja reagimi i saj/ Ftesë në 5

17442
95
23
00:01:31
17.02.2022

#BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopChannel

Burri I Saj Cmendi Vendin! Ky Ka Qenë Burri I Eli Farës, A E Dini Pse Nuk U Martua Më?

114944
372
55
00:01:45
19.09.2021

Pothuajse asnjëherë nuk e kemi parë këngëtaren Eli Fara në krah të ndonjë mashkulli, qoftë ky dhe ish burri i saj.

Mirëmëngjesi Kosovë - Bakteria "Escherichia Coli" dhe luftimi i saj me bimë natyrale

2920
15
00:03:21
19.10.2021

Follow RTK: Mirëmëngjesi Kosovë - Bakteria "Escherichia Coli" dhe luftimi i saj me bimë natyrale Facebook: 🤍 WEB: 🤍 Powered by OnAir.FM

Hipokrati - Vitamina D, roli i saj në parandalimin e sëmundjeve - 23.05.2020

10663
72
0
00:04:17
23.05.2020

Programi “Hipokrati” sjell filozofinë e jetesës së shëndetshme, synon të jetë guida e njerëzve, pacientëve në përballjen me sëmundjen, duke promovuar mjekesinë e sigurtë. Programi "Hipokrati: zbërthen zhvillimet më të fundit në mjekesi, për të zgjidhur problemet e mprehta shëndetësore të shoqërisë. Vitamina D quhet ndryshe edhe vitamina e Diellit. Ajo është një element i rëndësishëm për shëndetin kockor dhe jo vetëm. Trupi yne e siguron vitaminën D nëpërmjet ekspozimit në diell dhe dietës ushqimore. Cilat janë efektet e Vitaminës D? Vitamina D nxit thithjen e kalçiumit në zorrë. Ajo është elementi bazë që rregullon metabolizimin e mineraleve në kockë. Falë saj dhe kalçiumit, të rriturit mbrohen nga osteoporoza dhe osteomalacia, dy sëmundje që e dobësojnë kockën dhe rrisin rrezikun për fraktura. Vitamina D parandalon rakitizmin dhe kariesin dentar te femijët. Por efektet e saj nuk janë vetëm në kocka. Vitamina D është thelbësore për shëndetin e megjithatë shumë njerëz nuk e kuptojnë rëndësinë e saj. Ekspertët thonë se në një pikë të jetës, njerëzit përballen me rënien e niveleve të vitaminës D, ndonëse nuk e kuptojnë një gjë të tillë. Nivelet e ulëta të vitaminës D shprehen nepermjet një sërë shenjash siç janë: energjia e pakët, pagjumësia, problemet me imunitetin dhe luhatjet e humorit. Te gjithe e dime se burimi më i mirë i vitaminës D është dielli.Ekspozimi i pakët ndaj tij, ul ndjeshëm nivelet e vitaminës D në organizëm, gje që pasohet me probleme të tjera me shëndetin. 1- Vitamina D ul rrezikun e Kancerit të Gjirit Ekspertët thonë se të qëndruarit në diell për pak kohë çdo ditë ul rrezikun e kancerit të gjirit tek grate.Ekspozimi në diell, stimulon prodhimin dhe sintetizimin e kësaj vitamine në lëkurë dhe një gjë e tillë përgjysmon rrezikun e kancerit të gjirit.Ekspertët rekomandojnë qëndrimin në diell për 20-30 minuta në ditë. 2- Vitamina D ul rrezikun e Sklerozës së Shumëfishtë. Shqiptarët janë me fat persa i përket klimës së ngrohtë dhe ekspozimit në diell. Por një pjesë e konsiderueshme e vendeve të globit i gëzohet shumë pak ditëve me diell.Në këto vende regjistrohen edhe shifrat më të larta të sklerozës së shumëfishtë.Një gjë e tillë i ka shtyrë ekspertët të arrijnë në konkluzionin se ka një lidhje të fortë mes vitaminës D dhe shëndetit të trurit. 3- Si ndikon mungesa e Vitaminës D tek te rriturit Gjetjet e shumë studimeve mbi ndikimin e mungesës së vitaminës D në shëndet janë shqetësuese.Disa prej tyre paralajmërojnë se nivelet e ulëta të vitaminës D kanë lidhje të fortë me vdekjen e parakohshme.Madje mungesa e vitaminës D e dyfishon rrezikun e vdekjes së parakohshme.Vitamina D e mbron njeriun nga tensioni i lartë i gjakut, sëmundjet e zemrës, madje edhe nga ishemia. Megjithatë, frika për kancerin e lëkurës po i mban njerëzit larg diellit, duke ulur në mënyrë të pashmangshme nivelet e kësaj vitamine. 4- Si ndikon mungesa e Vitaminës D tek fëmijët Midis përdorimit në rritje të kremërave kundër diellit, uljesse nivelit të vitaminës D dhe rritjesse shifrave të rasteve të fëmijëve me autizëm, ekspertët thonë se ka një lidhje mes mungeses se vitaminës D dhe autizmit.Studimet kanë treguar se fëmijët autikë kanë nivele më të ulëta të vitaminës D në krahasim me fëmijët jo autikë. 5- Kush është në rrezik të mungesës së vitaminës D? 1. Të gjitha femrat që japin qumësht gjiri. 2. Bebet dhe fëmijët nga 6 muajsh në 5 vjeç. 3. Bebet e vogla që marrin ushqim nga gjiri i nënës. 4. Të moshuarit nga mosha 65 vjeç e më sipër. 5. Personat që kanë një ngjyrë më të errët lëkure. 6. Personat që nuk ekspozohen shumë ndaj diellit. Po cilat jane ushqimet qe permbajne Vitamine D te cilat duhet t’i bëni pjesë të dietës tuaj? – Salmon (mjafton një gjysmë fileto salmoni dhe jeni në rregull) – Qumësht (mund të hani kos dhe të tjera produkte bulmeti nëse nuk e pëlqeni qumështin) – Vezë (2 vezë në ditë mjaftojnë për rritjen e sasisë së vitaminës D) – Kërpudhat (mjafton një grusht me kërpudha në ditë) – Mishi i derrit (sidomos pjesa e brinjëve është shumë e mirë) – Dritherat (janë të rekomandueshme sidomos për fëmijët) – Peshku ton (njësoj si salmoni ka vlera për sa i përket vitaminës D) – Lëngu i portokallit (ka më tepër vitaminë D se qumështi) – Gjizë pa kripë (ka 5 herë më shumë vitaminë D se djathi) Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Hipokrati#TopChannel

Top Channel/ Përjashtohet përkohësisht peshëngritësja Evangjeli Veli dhe trajneri i saj

4370
19
3
00:02:19
23.08.2022

Evangjeli Veli, peshëngritësja shqiptare që u shpall kampione Europe më 29 maj në Kampionatin Europian të zhvilluar në Tiranë është pezulluar nga të gjitha aktivitetet kombëtare dhe ndërkombëtare. Top Channel ka siguruar dokumentin ku Federata Shqiptare e Peshëngritjes përjashton sportisten nga këto aktivitete pasi ajo rezultoi pozitive në testi e Dopingut, ndërkohë që pritet përgjigja e dytë e testit. Testi A i peshëngritëses ka patur gjurmë stanazololi sipas Qendrës Ndërkombëtare të Testimeve. Në të tregohet qartë se në këtë test të parë janë gjetur gjurmë elementësh të konsideruar doping si Stanazololi, një ndër elementët më të fuqishëm të dopingut që kanë prekur e kanë përdorur shumë sportist edhe në të shkuarën. Nëse edhe testimi B do të nxjerrë të njëjtën përgjigje, atëherë gjithçka do të jetë përfundimtare dhe Evangjeli Veli si përsëritëse, rrezikon deri në 8 vite pezullim, pasi edhe në vitin 2018 ka rezultuar pozitive ndaj dopingut sërish, me steroid anabolik. Rezultati i testit B del në muajin shtator dhe deri atëherë burime pranë sportistet bëjnë me dije se do të ndërmarrë edhe hapa ligjorë kundër Qendrës Ndërkombëtare të testimeve Antidoping për t’u mbrojtur. Evangjeli Veli me 3 medaljet e fituara 2 ari dhe një argjendi do të përfitonte 72 milion lekë të vjetra nga shteti shqiptarë të cilat për momentin janë ngrirë dhe në rast se edhe testi B rezulton i njëjtë jo vetëm që nuk do t’i marrë por edhe do t’i duhet të dorëzojë 3 medaljet e marra, duke rrezikuar edhe mbylljen e karrierës pasi pezullimi për të është 8 vite dhe aktualisht Evangjeli Veli është në moshë 30-vjeçare. Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #EvangjeliVeli#Doping#TopChannelNews

Armina Mevlani tregon se si do të jetë fustani i saj i nusërisë- Goca & Gra

2270
12
1
00:02:33
07.09.2022

Pas 9 vitesh në lidhje Armina Mevlani drejt martesës, tregon si do të jetë fustani i saj i nusërisë. “Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Ora 7 - Në formë: Intoleranca ushqimore dhe efekti i saj në organizëm!

174
0
0
00:09:32
06.12.2022

Follow Klan Kosova on... • FB: 🤍 • IG: 🤍 • YT: 🤍 • WEB: 🤍 © & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Musine Kokalari dhe persekutimi i saj, në fletët e një ditari | kujto.al

2671
19
1
00:01:44
04.02.2018

Një fletë nga ditari i Musine Kokalarit, mbajtur në 1 Janar 1977, ndërsa vuante dënimin si e internuar në Rrëshen, dëshmon kulmin e hidhërimit dhe vuajtjeve të intelektuales së persekutuar deri në vdekje, nga regjimi komunist. E arrestuar në 23 Janar të vitit 1946, Musine Kokalari u dënua me 20 vjet burg. Në vitin 1961, e nxjerrin nga burgu dhe e internojnë në Rrëshen, ku jetoi mes skamjes, harresës, punës së rëndë e përçmimit, deri në vitin 1981, kur vuajtjeve të saj i shtohet dhe sëmundja e kancerit, prej së cilës vdiq 2 vjet më vonë. Bashkëkohësit tregojnë se Musinesë nuk iu dha mundësia as të kurohej në spitalin onkologjik. Vdiq e vetme dhe u varros nga varrmihësit. Kur e zhvarrosën vite më vonë, u pa se duart e saj ishin të lidhura me tela me gjemba. Zbuloni më tepër për rastin konkret apo raste të tjera mbi dokumentimin e fakteve që lidhen me viktimat dhe traumat e së shkuarës komuniste në website-in tonë➡ 🤍 ose platformat e tjera sociale: Facebook➡ 🤍 Instagram➡ 🤍 Twitter➡ 🤍

Top News - Turqia kërcënon me luftë Greqinë/ ‘Tërhiquni nga ishujt ose do t’ju vijmë natën’!

12493
110
22
00:01:02
07.12.2022

Tensionet mes Greqisë dhe Turqisë janë shtuar sërish të mërkurën, pasi ministri i Jashtëm turk, Mevlut Çavushoglu ka kërcënuar me luftë Athinën zyrtare. Ai përsëriti edhe njëherë kërkesën që Greqia të largonte praninë ushtarake nga ishujt e Egjeut. “Nëse Greqia nuk tërhiqet nga ishujt, ne do të bëjmë gjithçka që është e nevojshme”, kërcënoi Çavushoglu Duke kujtuar nënshkrimet e traktatet ndërkombëtare, ministri i Jashtëm turk pohoi se keta ishuj në Egje dhanë Greqisë nga Traktati i Lozanës dhe Parisit me një kusht: të mos vendosesin pajisje ose trupa ushtarake. Çavusoglu akuzoi Greqinë për “shkelje të drejtpërdrejtë të këtyre dy marrëveshjeve duke thënë se Athina nuk dëshiron paqe. Duke shkuar një hap më tej, ai kërcënoi në mënyrë të drejtëpërdrejtë vendin fqinj duke thënë se Greqia duhet tërhiqet nga kjo shkelje ose të përballet me pasojat. “Ose Greqia do të bëjë një hap prapa ose ne do të bëjmë gjithçka që është e nevojshme. Prandaj presidenti ynë tha shprehjen “mund të vijmë papritur një natë”. Greqia të mos harrojë se kush mbjell erë, korr stuhi”, deklaroi Çavusoglu. Pamje:AFP Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#Greqi#TopChannel

Dhunimi i 13-vjeçares, babai i saj dyshon se rasti s’po trajtohet me prioritet

5008
18
4
00:03:49
05.10.2022

Dhunimi i 13-vjeçares në Viti, baba i viktimës thotë se familja e të dyshuarit ka shtuar presionin ndaj tij – ankohet edhe për trajtimin e rastit nga Policia ➖➖➖ Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👉 🤍 Instagram 👉 🤍 GjirafaVideo 👉 🤍 Website 👉 🤍 ➖➖➖ © Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. ➖➖➖ #RTVDukagjini

Top News - Vuçiç shkel marrëveshjen me Kosovën/ Sfidon BE, pajis me targa serbët në Veri

27185
75
32
00:01:27
07.12.2022

Pa kaluar një muaj nga marrëveshja e arritur në Bruksel, presidenti serb Aleksandër Vucic ka sfiduar BE dhe Kosovën, duke pajisur me targat e paligjshme serbët e veriut. Qeveria serbe ka miratuar një rregullore së fundmi, e cila lejon vazhdimin e regjistrimit të automjeteve me targa paralele të qyteteve të Kosovës. Kynhap pavarëisht faktit se Begradi dhe Prishtina u pajtuan të ndalnin pajisjet me targa të reja dhe gjobat për qytetarët në Veri. Siç njofton Qeveria e Serbisë, me miratimin e kësaj rregulloreje, tani e tutje do të vazhdohet regjistrimi i të gjitha automjeteve me shënjimin KM, PR, GL dhe emrat e qyteteve tjera serbe në territorin e Kosovës Në marrëveshjen për targat, të arritur në Bruksel më 23 nëntor të këtij viti, sipas përfaqësuesit të Lartë të BE-së për politikë të jashtme, Josep Borrell, Serbia do të duhet të ndalonte lëshimin e targave me emërtimet e qyteteve të Kosovës dhe Kosova do të ndërpresë veprimet e mëtejshme në lidhje me riregjistrimin e automjeteve. Hapi vjen pas shpërthimeve dhe tensioneve në Kosovës. Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla, tha se autoritetet i cilësojnë si sulme terroriste incidentet e shënuara një ditë më parë në veri të Kosovës. Në një konferencë për media në Prishtinë, Sveçla tha se në bazë të dhënave të para të mbledhura nga terreni, “qoftë nga policia, qoftë nga inteligjenca, një pjesë e këtyre kriminelëve" kishin qenë në të kaluarën pjesë e Policisë së Kosovës. Pamje:AFP Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopNews#Vuçiç#TopChannel

Rrefehet pa dorashka Ana Kauri, Ja cili eshte I dashuri I saj por edhe e ardhmja e saj I Moderatore!

10994
69
4
00:02:18
19.06.2021

#ShowBiz #Kuriozitete #Vip *Theksojme qe videot i perpunojme vetem me foto pa prekur privatesine e te tjereve dhe te drejtat e autorit* *Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended. ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTIVE OWNERS*

Hapet letra prekëse e 62-vjeçares/’ Më mbeti shalli i saj në dorë, humba time bijë dhe burrin’

20759
101
3
00:03:26
19.04.2022

#pagjurme #odetadume #reportTV Përshendetje emisioni ’Pa Gjurmë’! ’Ju ndjek gjithmonë dhe prekem sa herë dëgjoj histori që më therin në shpirt. Unë jam një nga të shumtët gra shqiptare që fati na përplasi me dallgët. Jam një nënë që shpirti më vajton për vite me radhë. Marr guximin të kthehem 33 vite pas. Nuk do ta harroj kurrë atë natë, kur fytyra e hënës së plotë ndriçonte detin. Bashkë me tim shoq dhe vajzën 6-vjeçare bëmë sëbashku udhëtimin e fundit. Ishim 11 veta kur me skaf u nisëm nga Ksamilit drejt Korfuzit atë natë të ftohtë, fillim shkurti. Me vajzën në prehër mendjen ma trazonte ankthi, por edhe shpresa se shumë shpejt do të arrinim në breg. Ndërsa kishim bërë thuajse mesin e rrugëtimit në det të hapur frika na mbështolli trupin me mornica, jo prej të ftohtit, por prej momentin kur skafi nisi të fuste ujë. E gjitha ndodhi sa hap e mbyll sytë. Të gjithë iu dhamë detit. Veten e gjeta në ujë pa vajzën time. Shihja vetëm fytrën e mavijosur të bashkëshortit që më kërkontë ndihmë. Ndërsa unë thërrisja Esmeraldën time. Ia dëgjova zërin e mbytur nga larg dhe një tjetër zë burri që më thoshte se e kishte shpëtuar. Nuk mendova më për veten por renda me not drejt zërit që kishte vajzën time. Arrita ta kapja për dore, kur në atë moment dikush ma tërhoqi sërish. Më shkuli zemrën nga vendi që rrihte fort në përpjekje për të mbijetuar. Hëna shkëlqente ende shallin e bardhë të time bije, por imazhi i saj m’u zhduk si mirazh. E humba atë dhe bashkëshortin, të vetmit që nuk u gjetën. Mbeta qyqe me krahë hapur dhe përpëlitesha në det si pulëbardhë e plagosur. Luftova për tri orë ndërsa në mes të detit jehonte zëri im teksa thirrja Esmeralda. Isha një nënë e re 29-vjecare që fati më përplasi keq. Ende nuk mund ta besoj se nga erdhi ai shpëtim nga hici, kur një djalë i ri mundi të më shpëtonte jetën. Nuk doja të dilja e gjallë nga deti, por ai më pohoi se vajzën e kishin shpëtuar. Zemra m’u ngrit peshë dhe nuk ndjeva më acarin që më kishte përshkruar trupin. U ngjita në skafin e tij dhe dolëm në breg, me shprësën se vajza kishte mbërritur para meje. Përveç habisë së të gjithëve sesi kisha mundur të mbijetoja, ime bijë nuk ishte, por as bashkëshorti im. Që nga ai moment nuk mësova më kurrë asgjë për ta. Në mesin e 11 vetave u gjetën të pajetë vetëm trupat e dy personave. Shumë vite më dyshimet janë se vajza ime është gjallë dhe se është adoptuar në Itali. Kam 33 vite që jetoj në shtetin grek me djalin tim të vetëm, që fati e desh të mos ishte me ne atë natë të kobshme’

Назад
Что ищут прямо сейчас на
i saj семья слендермена One day Series приемник Алютех ملكة الليل игры которые стоит поиграть на андроид и ios indian special pan Amir Askarov asos plus size vascular disease азбука рисованиять композицию работа втакси habib ali al kaff ARK: Genesis gameplay баг трейда стандофф 2 как написать дрилл бит ark поднять опустить фундамент rajphool kuchraniya kali bhajan инспирер куча