Bora donald

Bora donald смотреть последние обновления за сегодня на .

Bora Zemani & Kledi Kadiu në një rrëfim të pazakontë përballë Donaldit & Romeos - Më lër të flas

1263526
14819
1095
02:29:45
01.10.2022

Autorë & Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Të ftuar: Bora Zemani dhe Kledi Kadiu Në puntatën e parë të sezonit të dytë të "Më lër të flas" janë të ftuar Bora Zemani dhe Kledi Kadiu. Ata kanë rrëfyer emocionet për spektaklin e kërcimit "Dancing with the stars" që nis më 7 tetor në Top Channel; Bora si moderatore dhe Kledi Kadiu si kryetar jurie, kanë zbuluar disa detaje që nuk i dinim. Por jo vetëm kaq... Ata kanë folur edhe për jetën e tyre personale. Bora Zemani dhe Donald Veshaj i sqarojnë për herë të parë të gjitha të vërtetat mes tyre. "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Takimi më romantik, i ndodhur live në Big Brother - Big Brother Albania Vip

2576870
22263
00:13:11
23.10.2021

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000,000 lekë Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Makina e së vërtetës/Bora Zemani & Donald Veshaj iu përgjigjen pyetjeve të sikletshme-Më lër të flas

227094
1562
98
00:17:20
01.10.2022

Autorë & Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj E ftuar: Bora Zemani Bora Zemani dhe Donald Veshaj për herë të parë publikisht përballë njëri-tjetrit. Ata kanë treguar detaje nga raporti i tyre duke rrëfyer përjetime dhe shumë të vërteta "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Zbulojnë mesazhet, Donaldi & Bora tregojnë si e rregulluan raportin e tyre pas BBVIP-Më lër të flas

346357
2177
163
00:04:21
01.10.2022

Autorë & Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj E ftuar: Bora Zemani Bora Zemani dhe Donald Veshaj për herë të parë publikisht përballë njëri-tjetrit. Ata kanë treguar detaje nga raporti i tyre duke rrëfyer përjetime dhe shumë të vërteta "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Bora tregon se po e priste jashtë, ja reagimi i Donaldit - Big Brother Albania Vip

1006989
4795
00:04:45
03.12.2021

Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri. Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit. Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre. Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përballen me sfida aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”. Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip#TopChannel

Dedikuar asaj, Bora i bën Donaldit tatuazhin domethënës në emision - Më lër të flas

128129
667
21
00:04:45
01.10.2022

Autorë & Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj E ftuar: Bora Zemani Bora Zemani dhe Donald Veshaj për herë të parë publikisht përballë njëri-tjetrit. Ata kanë treguar detaje nga raporti i tyre duke rrëfyer përjetime dhe shumë të vërteta "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Bora Zemani & Donald Veshaj rikthejnë takimin e tyre në BBVIP - Më lër të flas

89269
498
27
00:03:13
01.10.2022

Autorë & Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj E ftuar: Bora Zemani Bora Zemani dhe Donald Veshaj për herë të parë publikisht përballë njëri-tjetrit. Ata kanë treguar detaje nga raporti i tyre duke rrëfyer përjetime dhe shumë të vërteta "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Bora Zemani nuk e le rehat Donald Veshaj! Momente familjare mes tyre

2444
35
5
00:00:47
26.11.2022

Ju lutem bëni like👍 Edhe subscribe ne kanalin tonë! Instagram : 🤍 TikTok : 🤍 Facebook : 🤍

Bora-Donald, Semi Jaupaj: "Ata po jetojnë..."- Goca & Gra

23495
134
8
00:03:09
05.10.2022

Rrëfehet Semi Jaupaj, nga këngët e fundit, te familja dhe dashuria. Në prag të "Dancing with the Stars", Semi ka dy fjalë për mikeshën e ngushtë, Bora Zemanin… E ftuar, Semi Jaupaj - Këngëtare “Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Donald Veshaj behet xheloz per Bora Zemanin! Ja si e ngacmon Eno Popi ate...

4803
29
5
00:01:22
18.10.2022

#Kozaku #AleksVisha #CllevioSerbiano #Noizy #DonaldVeshaj #BoraZemani #ShowBiz #Kuriozitete #Vip *Theksojme qe videot i perpunojme vetem me foto pa prekur privatesine e te tjereve dhe te drejtat e autorit* *Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended. ALL RIGHTS BELONG TO THEIR RESPECTIVE OWNERS*

Donald Veshaj i kërkon llogari Bora Zemanit për varsen qe i dhuroi në BBVIP!

2058
17
7
00:01:31
25.11.2022

Ju lutem bëni like👍 Edhe subscribe ne kanalin tonë! Instagram : 🤍 TikTok : 🤍 Facebook : 🤍

Donald Veshaj flet për djalin e Bora Zemani

213514
658
29
00:01:11
16.07.2022

Show Bizz

Video Live/ Konkurentet e Dancing tallen keq me Bora Zemanin dhe Donald Veshaj

3330
12
3
00:01:55
18.11.2022

Ju lutem bëni like, comment, subscribe në kanalin tonë !!

Bora dhe Donald drejt martesës?

234
2
0
00:04:30
21.10.2022

🎵 🤍Baresha - Smarturl.it/Baresha 🔔 Turn on notifications to stay updated with new uploads! 🎧 🤍 Follow N'ZOOM on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 WEB ► 🤍 Follow Albina Zeneli on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 Follow Baresha on : Facebook ► 🤍 Instagram ► 🤍 TikTok ► 🤍 Website ► 🤍 Baresha Network - All rights Reserved #Baresha#NZOOM#AlbinaZeneli

Video eksluzive | Ja për çfarë i detyron Bora Zemani Donald dhe Romeo Veshaj!

2407
35
3
00:00:41
25.11.2022

Ju lutem bëni like👍 Edhe subscribe ne kanalin tonë! Instagram : 🤍 TikTok : 🤍 Facebook : 🤍

Donald Veshaj i kërkon llogari Bora Zemanit publikisht

3160
24
0
00:01:17
26.11.2022

Per te mos humbur asnje video rreth showbizit dhe estrades klikoni butonin SUBSCRIBE.

Video live| Edhe Bora Zemani ndan pamje nga koncerti i sotem!

2027
27
0
00:00:58
29.11.2022

Ju lutem bëni like👍 Edhe subscribe ne kanalin tonë! Instagram : 🤍 TikTok : 🤍 Facebook : 🤍

Wow / Bora Zemani bën urim zemre për kunatin e saj!!!

1796
17
1
00:01:04
22.11.2022

Ju lutem bëni like👍 Edhe subscribe ne kanalin tonë! Instagram : 🤍 TikTok : 🤍 Facebook : 🤍

Bora Zemani puthet me Donald veshaj😱

202718
3015
58
00:00:34
27.09.2022

U pendua që e takoi Donaldin në BBVIP? Bora Zemani flet hapur për herë të parë - Më lër të flas

66784
366
10
00:01:44
01.10.2022

Autorë & Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj E ftuar: Bora Zemani Bora Zemani dhe Donald Veshaj për herë të parë publikisht përballë njëri-tjetrit. Ata kanë treguar detaje nga raporti i tyre duke rrëfyer përjetime dhe shumë të vërteta "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të shtunë mbrëma në "Më liii të flaaass". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të shtunën mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Binjaket - Loja te befte mire Bora Zemani dhe Donald Veshaj - Vizion Plus

1702606
10315
444
00:11:43
09.11.2020

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare. Subscribe: 🤍

Ftesë në 5, Ribashkimi Bora-Donald & shtatzënitë, dashuria e shqiptarëve, 17 Qershor 2022, Pjesa 2

95397
224
16
00:24:38
17.06.2022

Tema: E mbani mend lajmin e fundit që keni kërkuar në internet? Mjafton një klik për ta zbuluar dhe kaq e lehtë ka qenë edhe për ekspertët e IT që të rendisin ngjarjet më të klikuara në Shqipëri. Skandalet, lidhjet-ndarjet, ana rozë e politikanëve dhe kronika e zezë duket se janë “ushqimi” i preferuar i shqiptarëve…. Të ftuar: Artenisa Ozaj, Andi Vrapi, Klaudia Hila, Arba Gramo #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare:Adela Hysenllari Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopChannel

A more këpucë nga Bora-Donald? Semi flet për miqësinë, familjen dhe muzikën- Goca & Gra

154775
707
118
01:22:47
05.10.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Jerina Lalaj. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Donald Veshaj i ze vendin Bora Zemanit/ Moderon "Perputhen"...

28087
128
3
00:01:02
16.06.2022

All the videos, songs, images, and graphics used in the videos belong to their respective owners and I or this channel does not claim any right over them. Copyright Disclaimer under section 107 of the Copyright Act of 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, education and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing". #melerteflas #donaldveshaj #borazemani #showtv #fyp #showbiz #subscribe #viralvideo #shorts #viral #viralnews #viralshorts #shorts

BigBrother/Donald🥲Bora

8831
133
3
00:00:46
14.01.2022

Beatriks Ramosaj "prish festen" e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj...

16446
55
9
00:01:10
06.11.2022

All the videos , songs , images , and graphics used in the videos belong to their respective owners and I or this channel does not claim any right over them . Copyright Disclaimer under section 107 of the Copyright Act of 1976 , allowance is made for " fair use " for purposes such as criticism , comment , news reporting , teaching , scholarship , education and research . Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing . " #borazemani #perputhen #melerteflas #perputhenprime #arjankonomi #mevlanshaba #fifi #donaldveshaj #beatrix #arbanaosmani #beatrixramosaj #donaldi #donaldveshaj #romeoveshaj #melerteflas #elvanagjata #tayna #ledrivula #dhuratadora #kida #noizy #stresi #melisalleshi #butrintimeri #ardigjebrea #luanavjollca #ediell #edielashqiptare #dancingwiththestarsalbania

Donald 💕 Bora #borazemani #donald

140740
1495
16
00:00:17
11.01.2022

BOOM Bora Zemani dhe Donald Veshaj bashke ne Me Ler Te Flas ! Zbulojn te gjitha

85807
326
23
00:01:05
27.09.2022

BOOM Bora Zemani dhe Donald Veshaj bashke ne Me Ler Te Flas ! Zbulojn te gjitha Me ler te flas Big Brother Albania Big Brother Vip Albania Big Brother Big Brother Albania Big Brother Vip Albania Donaldi Beatrixa Trixa Bora Zemani Arbana Osmani Perputhen Einxhell Monika Iliri Arjola big brother albania 2021 big brother vip albania 2021 big brother albania 2022 big brother big brother vip Muzik shqip Hitet 2022 Hitet Shqip 2022 Muzika Shqip Edi Rama Sali Berisha Capital T Elvana Gjata Don Xhoni Albin Kurti Beatrix Ramosaj Donald Veshaj Rita Ora Dua Lipa

Zbulohet shkaku i ndarjes së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt

110530
621
28
00:02:04
02.05.2021

Per te mos humbur asnje video rreth showbizit dhe estrades klikoni butonin SUBSCRIBE.

Назад
Что ищут прямо сейчас на
bora donald в роблокс коды Даня под Как верстать Mordor Role Play каксмазатьредуктор game awards pubg проект VimeWorld Albanian Riviera pvd рододендрон в саду solo riding Java online фейс и марьяна ро расстались шеди доктор как установить драйверы nvidia uniqlo новинки d2r зацепила телевизор тошиба